Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych.

Państwowe Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej.

Wysoki kontrast

Zgłoszenia: tel. 22 718 00 92

   Z ogromnym żalem informujemy, iż w dniu 24 sierpnia 2018 zmarł

śp. Włodzimierz Tomczak

 

 

wieloletni dyrektor Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych. Karierę związaną z postępowaniem z odpadami promieniotwórczymi rozpoczął w 1967 roku, a w roku 1994 objął stanowisko Dyrektora i pełnił je do końca roku 2010. Przez te wszystkie lata z zaangażowaniem realizował stawiane przed nim zadania. Jest autorem patentów dotyczących technologii unieszkodliwiania odpadów promieniotwórczych.

Cechowała go niezwykła życzliwość i szacunek do drugiego człowieka, tak bardzo cenione przez pracowników oraz współpracowników.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w dniu 5 września o godzinie 13:00 w kościele św. Karola Boromeusza na Cmentarzu Powązkowskim, po którym nastąpi wyprowadzenie na cmentarz miejscowy do grobu rodzinnego.

Dla pracowników ZUOP i NCBJ dostępny będzie autobus, który odjedzie z przystanku o godzinie 11:30. Po uroczystościach pogrzebowych będzie możliwość powrotu tym samym autobusem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.