Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych.

Państwowe Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej.

Wysoki kontrast

 

 

BIP

 3 września2022 roku odbędą się kolejne w tym roku Dni Otwarte Krajowego Składowiska Odpadów Promieniotwórczych w Różanie. 
Podczas zwiedzania uczestnicy będą mogli zobaczyć obiekty służące do składowania i przechowywania odpadów promieniotwórczych oraz dowiedzieć się jak wygląda postępowanie z odpadami promieniotwórczymi w Polsce.
Gościem specjalnym wydarzenia będzie dr Bogusław Perzyk - specjalista, który wie wszystko i jeszcze więcej na temat historycznych budowli fortyfikacyjnych - w tym Fortu nr 4, który od 60 lat służy jako bezpieczne schronienie dla produkowanych na terenie Polski odpadów promieniotwórczych.
Udział w Dniach Otwartych KSOP jest bezpłatny i możliwy jedynie po wcześniejszej rejestracji pod numerem telefonu 665 250 020 w dni robocze w godzinach 9:00-14:00 lub przez e-mail: dniotwarteksop@zuop.pl
Rejestracja trwa do dnia 01.09.2022.  Obowiązek informacyjny - dla osób zwiedzających.

Planowany harmonogram zwiedzenia - sobota:
Grupa I: godz. 10:00                            
Grupa II: godz.  12:00 
Grupa III: godz.  14:00
 
W zgłoszeniu należy podać numer grupy, imię, nazwisko oraz serię i numer dowodu (ewentualnie nr legitymacji szkolnej). Dokument tożsamości jest wymagany podczas wejścia na teren składowiska.
Wszyscy uczestnicy muszą mieć skończone minimum 11 lat.
Wizytę na Krajowym Składowisku Odpadów Promieniotwórczych można tym razem połączyć z uczestnictwem w XI Różańskim Pikniku Militarnym, który będzie odbywał się po sąsiedzku - w Forcie nr 1.
Serdecznie zapraszamy. Ilość miejsc ograniczona.
 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.